Paracetamol/ coffeine CP 550 Leidapharm 50tab

2,30

Uitverkocht

PostNL
Op werkdagen vóór 21.00u besteld, morgen in huis!
Volg uw pakket met track en trace. Let op: Door de grote vraag wegens het coronavirus is de levering met ongeveer 2 dagen is vertraagd

Leidapharm Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen.

Artikelnummer: 798367 Categories: , ,

Veilig online betalen met

iDeal Klarna PayPal Sofort Bancontact

2,30

Beschrijving

Leidapharm Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. 
 
Samenstelling

De werkzame bestanddelen zijn paracetamol en coffeïne. Een tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne.  De andere bestanddelen zijn: maïszetmeel, gelatine (E485), croscarmellosenatrium (E468), magnesiumstearaat (E470b). 
 
Gebruik:
Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht):
1-2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per dag. 
Kinderen:
6 – 9 jaar: ½ tablet per keer, maximaal 4-6 keer per dag; 
9 – 12 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 3-4 keer per dag; 
12 – 15 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 4-6 keer per dag. 
De lagere toedieningsfrequentie is bedoeld voor kinderen in de ondergrens van de betreffende leeftijdscategorie. 
Lees voor gebruik de bijsluiter
 
Registratiehouder 
Leidapharm B.V. 
Archimedesweg 2 
2333 CN Leiden 

 

 

Meer info

Thuiswinkel Waarborg

Privacy instellingen

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. In de instellingen kunt u zelf kiezen welke cookies u wilt toestaan of wilt weigeren.

Privacy verklaring | Sluit
Instellingen

Menu

Paracetamol/ coffeine CP 550

Paracetamol/ coffeine CP 550 Leidapharm 50tab

2,30