Migraine 400 mg uad Nurofen 24st

6,99

PostNL
Op werkdagen vóór 21.00u besteld, morgen in huis!
Volg uw pakket met track en trace.

Nurofen 400 tablet Migraine bevat 400 mg ibuprofen. Deze stof remt de vorming van bepaalde stoffen in het lichaam
(prostaglandines geheten), die betrokken zijn bij pijn, koorts en ontstekingsreacties

Vergelijk
Artikelnummer: 877482 Categories: , ,

Veilig online betalen met

iDealPayPalSofortBancontact

6,99

Gratis retourneren

Beschrijving

Bedwing je migraine snel met Nurofen 400 tablet Migraine. Dit geneesmiddel is speciaal ontwikkeld voor mensen met ernstige hoofdpijn en migraine. De werkzame bestanddelen remmen de vorming van bepaalde stoffen in het lichaam die betrokken zijn bij pijn. Nurofen werkt effectief en twee keer sneller dan 400 mg ibuprofen. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar. Lees vóór gebruik de bijsluiter.

– Speciaal ontwikkeld voor ernstige hoofdpijn en migraine
– Remt pijn effectief
– Werkt twee keer sneller dan 400 mg ibuprofen
– Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar

Geneesmiddel

Samenstelling
Het werkzame bestanddeel is ibuprofen. Een film-omhulde tablet bevat 400 mg ibuprofen overeenkomend met 684 mg ibuprofen lysine. Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn povidon K30, natrium zetmeel glycollaat, magnesium stearaat, hypromellose, talk, titaan dioxide (E 171), ijzeroxide zwart (E 172), schellak (E 904),propyleenglycol.

Gebruik
Volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: 1 tablet innemen, hierna zonodig 1 tablet per keer innemen. Neem niet meer dan 3 tabletten in per 24 uur; verspreid de momenten waarop u Nurofen 400 tablet Migraine inneemt zo gelijkmatig mogelijk over de dag en met een minimale tussenpose van 4 – 6 uur.

Wijze van gebruik
De tabletten in hun geheel doorslikken met een ruime hoeveelheid water. De tabletten niet kauwen. Mensen met een gevoelige maag wordt aangeraden iets te eten vóór het innemen van Nurofen 400 tablet Migraine.

Niet gebruiken bij
Wanneer mag u dit middel niet gebruiken?
• u bent allergisch voor een van de stoffen in dit geneesmiddel
• u bent overgevoelig voor soortgelijke pijnstillers
• u heeft eerder last gehad van benauwdheid, astma, galbulten of een loopneus na gebruik van acetylsalicylzuur of andere soortgelijke pijnstillers
• u heeft een bestaande maagdarmbloeding of maagzweer of u heeft al eens eerder een maagzweer gehad
• bij ernstig leverfalen, ernstig nierfalen of ernstig hartfalen
• gedurende de laatste drie maanden van de zwangerschap

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Fabrikant:
Reckitt Benckiser Healthcare B.V.
Siriusdreef 14
2132 WT  Hoofddorp
 

Meer info

Thuiswinkel Waarborg

Privacy instellingen

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. In de instellingen kunt u zelf kiezen welke cookies u wilt toestaan of wilt weigeren.

Privacy verklaring | Sluit
Instellingen

Menu

Migraine 400 mg uad

Migraine 400 mg uad Nurofen 24st