Hulp nodig bij het bestellen? Bel 0251-700260
(0 item) - € 0,00

Uw winkelwagen bevat geen artikelen.

 

Paracetamol 500mg Leidapharm Zoom

Paracetamol 500mg Leidapharm 50tab

Schrijf als eerste een beoordeling

Paracetamol 500 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts.

Beschikbaarheid: Op voorraad > 50 stuks beschikbaar

€ 1,30
Product Omschrijving

    Productdetails

    Paracetamol 500 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts.

    Geneesmiddel

    Samenstelling:
    De werkzame stof in dit middel is paracetamol.

    De werkzame stof is paracetamol. Iedere tablet bevat 500 mg paracetamol. Als hulpstoffen voor de 500 mg tabletten zijn gebruikt: maïszetmeel, gelatine, croscarmellose natrium en magnesiumstearaat

    Gebruik:
    Kinderen van 4 tot 6 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg 3-4 maal per dag.
    Kinderen van 6 tot 9 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg 4-6 maal per dag.
    Kinderen van 9 tot 12 jaar: één tablet van 500 mg 3-4 maal per dag.
    Kinderen van 12 tot 15 jaar: één tablet van 500 mg 4-6 maal per dag.
    Volwassenen: één of 2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten per dag.
     
    Het minste aantal toedieningen per etmaal is bestemd voor de jongste kinderen in een bepaalde groep. 
     
    De tabletten kunnen worden ingenomen door deze met wat vloeistof door te slikken. U kunt de tabletten ook eerst in een glas lauw water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken. 
     
    - Paracetamol Actavis 500 is niet geschikt voor kinderen jonger dan 4
      jaar. 
    - Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen. 
    - Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende
      producten. 
    - De aangegeven dosering niet overschrijden. 
    - Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan
      toediening herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema. 
    - Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen
      aanhoudt of erger, of als er zich andere verschijnselen voordoen,
      dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden
      geraadpleegd. 
    - De inname van paracetamol met voedsel en drank heeft geen invloed
      op de werkzaamheid van het geneesmiddel.

    Lees voor gebruik de bijsluiter.

    De registratiehouder van dit geneesmiddel is
    Leidapharm B.V.,
    Archimedesweg 2,
    2333 CN Leiden, 
     
    Paracetamol 500mg Leidapharm 50tab

    Paracetamol 500mg Leidapharm 50tab. Paracetamol 500 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts.

    • Prijs: € 1,30 - In voorraad
Product beoordelingen

    Schrijf je eigen recensie

    U recenseert: Paracetamol 500mg Leidapharm 50tab

CMS tab