Paracetamol kind 120mg Healthypharm 10zp

1,79

PostNL
Op werkdagen vóór 21.00u besteld, morgen in huis!
Volg uw pakket met track en trace.

Healthypharm Paracetamol Kinderen Zetpillen 120mg

Vergelijk
Artikelnummer: 617503 Categories: , ,

Veilig online betalen met

iDealPayPalSofortBancontact

1,79

Gratis retourneren

Beschrijving

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking.
 
Toepassing
Paracetamol wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts
 
Samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Eén zetpil bevat respectievelijk 60, 120 of 240 mg paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15).
 
Gebruik:

Kinderen
leeftijd                 gewicht            dosis (zetpil)     aantal zetpillen per dag
3 maanden – 1 jaar 3,0 – 10 kg       60 mg              2 – 6 (1 tot 2 per keer,
                                                                        niet vaker dan om de 6 uur)
3 maanden – 1 jaar 3,0 – 10 kg       120 mg             1 – 3
1 – 2 jaar              10 – 12,5 kg      240 mg             2 – 3 
2 – 4 jaar              12,5 – 17 kg      240 mg             3 
4 – 6 jaar              17 – 22 kg         240 mg             4 

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Fabrikant
Centrafarm Services B.V.
Nieuwe Donk 9
4879 AC Etten-Leur
 

Meer info

Thuiswinkel Waarborg

Privacy instellingen

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. In de instellingen kunt u zelf kiezen welke cookies u wilt toestaan of wilt weigeren.

Privacy verklaring | Sluit
Instellingen

Menu

Paracetamol kind 120mg

Paracetamol kind 120mg Healthypharm 10zp