Hulp nodig bij het bestellen? Bel 0251-700260
(0 item) - € 0,00

Uw winkelwagen bevat geen artikelen.

 

Paradon blister 2 x 10 Zoom

Paradon blister 2 x 10 Healthypharm 20tab

Schrijf als eerste een beoordeling

Paracetamol en propyfenazon hebben een pijnstillende en koortsverlagende werking.

Beschikbaarheid: Op voorraad > 50 stuks beschikbaar

€ 2,99
Product Omschrijving

    Productdetails

    Paracetamol en propyfenazon hebben een pijnstillende en koortsverlagende werking. 
     
    Toepassing
    Paradon HTP Paracetamol/propyfenazon/coffeïne 250/150/50 mg wordt gebruikt bij:
    koorts en pijn bij griep en verkoudheid
    hoofdpijn
    kiespijn
    zenuwpijn
    spit
    spierpijn
    menstruatiepijn.
     
    Samenstelling
    De werkzame bestanddelen zijn 150 mg propyfenazon, 250 mg paracetamol en 50 mg coffeïne per tablet. Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn: aardappelzetmeel, microkristallijne cellulose (E460), polyvidon (E1201), talk (E553b), colloïdaal watervrij siliciumdioxide (E551), magnesiumstearaat (E470b), gezuiverd 
    water
     
    Gebruik:
    Volwassenen: 1 à 2 tabletten per keer, maximaal zes tabletten per dag.
    De periode tussen twee toedieningen dient tenminste 4 uur te bedragen.
    Paradon HTP Paracetamol/propyfenazon/coffeïne 250/150/50 mg tabletten zijn niet geschikt voor gebruik bij kinderen.
     
    Niet gebruiken bij
    - bij afwijkingen in het bloedbeeld
    - in het derde trimester van de zwangerschap
    - bij ernstig hartfalen
     
    Lees voor gebruik de bijsluiter.
     
    Registratiehouder:
    Healthypharm B.V.
    Nieuwe Donk 3
    4879 AC Etten-Leur

     
    Paradon blister 2 x 10 Healthypharm 20tab

    Paradon blister 2 x 10 Healthypharm 20tab. Paracetamol en propyfenazon hebben een pijnstillende en koortsverlagende werking.

    • Prijs: € 2,99 - In voorraad
Product beoordelingen

    Schrijf je eigen recensie

    U recenseert: Paradon blister 2 x 10 Healthypharm 20tab

CMS tab